szesza-logo

Közönségtalálkozó a Tévedések vígjátéka szereplőivel

2015. JÚLIUS 22.
Közönségtalálkozó a Tévedések vígjátéka szereplőivel

Július 24-én, pénteken 16 órakor, a REÖK-ben tartja idei második önálló bemutatója, a Tévedések vígjátéka közönségtalálkozóját a Szegedi Szabadtéri Játékok. A jövő pénteken színre kerülő, fergeteges humorú produkcióra már alig lehet jegyet kapni, ez az idei évad egyik legjobban várt darabja.

A rendező, Kerényi Miklós Gábor KERO mellett Horgas Péter díszlettervező és olyan kiváló színművészek mesélnek kulisszatitkokat és érdekességeket a közönségnek, mint Csuja Imre, Szinetár Dóra, Adorjáni Bálint, Telekes Péter, Klem Viktor, Molnár Áron, Pálmai Anna, Szilágyi Annamária és Jakab Tamás. KERO igazi „örömszínházat” ígér a nézőknek. Az előadás egy közel-keleti városka életét jeleníti meg. A színpad közepén forog majd egy hatalmas, útvesztő jellegű, gömbszerű spirál, mely tulajdonképpen egy nyüzsgő bazár lesz, amelyben helyet kap lakóház, török fürdő, örömtanya, sőt még kolostor is. Lesz, aki motoron érkezik, színpadra lép egy teve is, és a tükrök, csapóajtók csapdái között szinte artistaként kergetik sorsukat és egymást a színészek. A valószerűtlen eseményekben dúskáló darab a szereplők őrült reakcióit mutatja be, a személyiség megkettőződésének illetve elvesztésének félelmetes és humoros pillanatait. Az összes szerepre sikerült izgalmas, népszerű művészeket felkérni, úgyhogy egy közönségtalálkozó nem is elég a Tévedések vígjátékához: jövő héten újabb alkotókat és szereplőket hallhatunk a próbákon őket ért tapasztalatokról.

Banner
Banner
Banner
Kövessen minket!
Instagram
Facebook
Youtube
Banner
Banner
Banner
További hírek
news
Újabb nyolc Szabadtéri-este: színházi előadások az újszegedi színpadon

Elkezdődött a jegyértékesítés a Szegedi Szabadtéri Játékok újszegedi színházi programjára. Ezen a helyszínen öt meghívott produkció színesíti a nyári kulturális palettát, kiváló fővárosi, miskolci, nagyváradi és veresegyházi társulatok előadásában.

Továbbarrow

news
Geszti dupláz: extra koncertnap az újszegedi színpadon!

Nagyszerű hírrel szolgálhatunk Geszti Péter rajongóinak: az óriási érdeklődésre való tekintettel még egy alkalommal, június 30-án is színre lép az Artisjus- és eMeRTon-díjas művész az Újszegedi Szabadtéri Színpadon.

Továbbarrow

news
Szórakoztató szárnyalás kicsiknek és nagyoknak – nyáron debütál a Wicked! Interjú Szente Vajk rendezővel

Jövő nyáron a zöld árnyalataiba öltözik a Szegedi Szabadtéri Játékok színpada a Wicked hazai bemutatójának otthont adva, Szente Vajk és az Erkel Színház nyerte el a jogot, hogy bemutassa Stephen Schwartz és Winnie Holzman musicalszenzációját. Az augusztus 14-én esedékes bemutató, amely, a tétet növelve egyúttal szabadtéri világpremier is lesz, páratlanul népszerű történetet hoz el az ország legnagyobb színpadára. Az Erkel Színház vezetőjét elsőként ennek felelősségéről, az alapanyagról faggattuk.

Továbbarrow

Copyright © 2024

Kövessen minket!

FacebookInstagramYouTube

További információk

HÍrlevél Feliratkozás