Pazar szereposztással érkezik Szegedre a Jézus Krisztus Szupersztár
2019. NOVEMBER 28.
Gallusz Nikolett, Serbán Attila, és Sasvári Sándor is szerepel a Szegedi Szabadtéri Játékok jövő évi szuperprodukciójában, a Jézus Krisztus Szupersztárban. A világsikerű rockoperát Szirtes Tamás rendezi.
Július 31-én és augusztus 1-én Bizet Carmenjét láthatják a Szegedi Szabadtéri Játékok nézői. Juronics Tamás rendezésében a magyar operaélet kiemelkedő művésze, Mester Viktória Magyar Ezüst Érdemkereszttel is kitüntetett mezzoszoprán formálja majd meg a Dóm térre érkező, legendás zenemű címszerepét.
Elkezdődött a jegyértékesítés a Szegedi Szabadtéri Játékok újszegedi színházi programjára. Ezen a helyszínen öt meghívott produkció színesíti a nyári kulturális palettát, kiváló fővárosi, miskolci, nagyváradi és veresegyházi társulatok előadásában.
Nagyszerű hírrel szolgálhatunk Geszti Péter rajongóinak: az óriási érdeklődésre való tekintettel még egy alkalommal, június 30-án is színre lép az Artisjus- és eMeRTon-díjas művész az Újszegedi Szabadtéri Színpadon.