szesza-logo

Vigyázat: Hamis jegyek az Ezeregy éjszakára

2023. AUGUSZTUS 9.
Vigyázat: Hamis jegyek az Ezeregy éjszakára

Hamisítás gyanúja merült fel a Szegedi Szabadtéri Játékok Ezeregy éjszaka című előadására szóló jegyekkel kapcsolatban. A Fesztivál felhívja nézőinek figyelmét, az előadás megtekintésére, a helyszínre történő belépésre kizárólag a hivatalos forrásból származó jegyek jogosítanak fel.

Hetek óta nem lehet jegyet kapni a Szegedi Szabadtéri Játékok Ezeregy éjszaka című előadására. Geszti Péter, Monori András és Tasnádi István debütáló world musicaljét augusztus 11., 12., 13.,18.,19. és 20. este játsszák majd a Dóm téri színpadon, ám az előadás mind a hat alkalmára elkelt minden jegy.
A teltházas produkció iránt azonban továbbra sem csökken az érdeklődés – felmerült az alapos gyanú, hogy egyes személyek ezt kihasználva hamisított, érvénytelen belépőket árusítanak az előadás dátumaira. A csalók esetleg arra hivatkozhatnak, saját, korábban hivatalos úton megvásárolt jegyeiket szeretnék értékesíteni, amelyeket egyéb elfoglaltság, betegség, személyes ok miatt nem tudnának felhasználni – ám valójában hamis, nem érvényesíthető belépőket kínálnak eladásra.

A Szegedi Szabadtéri Játékok felhívja minden leendő nézőjének figyelmét, hogy a Fesztivál területére kizárólag a hivatalos jegyértékesítő helyszíneiről és platformjairól, azaz a szegedi Fesztivál Jegyirodából, a Játékok weboldaláról vagy az Interticket országos jegyirodai hálózatának helyszíneiről és online felületeiről származó jegyekkel lehet belépni, az előadásokon történő részvételre kizárólag a hivatalos forrásból származó jegyek jogosítanak fel. Eltérő helyről származó belépőkért a Fesztivál nem vállal felelősséget.

A Szegedi Szabadtéri Játékok óvatosságra inti az érdeklődőket, és kéri leendő nézőit, minden esetben bizonyosodjanak meg belépőjegyeik eredetiségéről, a forrás hivatalos voltáról, még az előadások előtt.

Banner
Kövessen minket!
Instagram
Facebook
Youtube
Banner
További hírek
news
Évadzáró Szabadtéri podcast a Wicked sztárjaival

Utolsó adásához érkezett a Szabadtéri podcast idei szériája. Ezúttal a szabadtéri világpremierjére a Dóm téren készülő Wicked három művészével: Udvaros Dorottyával, Csonka Andrással és Tóth Angelikával beszélget Stahl Judit.

Továbbarrow

news
Szegeden próbál a Carmen csapata

Megérkezett a Dóm térre a Carmen stábja. A Szegedi Szabadtéri Játékokon július 31-én és augusztus 1-én kerül műsorra Bizet operája. A Csokonai Nemzeti Színház Debrecen előadásának közreműködőit Barnák László főigazgató hétfő este köszöntötte a helyszínen.

Továbbarrow

news
95 év dicsérete: Szabadtéri-kiállítás nyílik a REÖK-ben

A REÖK-ben megrendezett színháztörténeti kiállítás kapcsolódik a 95 éves Szegedi Szabadtéri Játékok ünnepi évadához. Július 17-én 17:00-kor nyílik a kétszintes tárlat, amelyet Barnák László főigazgató és Tóth Károly képviselő, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata Kulturális, Oktatási, Idegenforgalmi és Ifjúsági Bizottságának alelnöke ad át a nyilvánosságnak.

Továbbarrow

Copyright © 2024

Kövessen minket!

FacebookInstagramYouTube

További információk

HÍrlevél Feliratkozás